Protokół

XI Spotkania Muzyczne - Krotoszyn 2015

SOM Krotoszyn

19.06.2015

 

 

 

 

Lp.

Uczeń

Instrument

Klasa

Tytuł utworu

Wyróżnieni

1

Grzegorzewski

Paweł

gitara

I

Beck Water Blues

x

2

Pietraszewska

Aleksandra

gitara

II

Boogve nr 2

 

3

Rydz

Zuzia

gitara

II

Sen-

T.Stachak

 

4

Gajowczyk

Lidia

gitara

IV

Moja droga

Clementine

x

5

Gorzelanny

Mateusz

gitara

IV

Romanze

C.Hartog

x

6

Ciepła

Agnieszka

gitara

III

Love me Like you do

 

7

Drygas

Amelia

Fortep.

IM

Ragtime

 

8

Grabowiecka

Joasia

Fortep.

IM

Ballada-

Burgmuller

x

9

Maryniak

Filip

Fortep.

VI

Toccata d-

J.S.Bach

x

10

Kozupa

Michał

Fortep.

II

Wesoły wieśniak-

R.Schuman

 

11

Kolenda

Zuzanna

keyboard

II

Walc z „Nocy i dni”

 

12

Kulig

Jakub

keyboard

IV

Tico -tico

x

 

Oceniali: T. Karolczak, S. Kot, P. Paździoch.

 

sobota, 14 czerwiec 2014 06:12

X Spotkania Muzyczne - Krotoszyn 2014

Protokół

Spotkania Muzyczne -Krotoszyn 2014

Społeczne Ognisko Muzyczne w Krotoszynie

13.06.2014

Lp.

Uczeń

Instr.

klasa

Tytuł utworu

kompozytor

Wyró-

żnienie

Nagroda

SOM

1.

Konieczna

Julia

śpiew

III

Milky Chance

Stolen Dance

X

Krotoszyn

2

Gorzelanna

Karolina

śpiew

VI

Chodź, pomaluj mój świat.

Janusz Kruk

Krotoszyn

3

Król

Gabriela

fortepian

IV

Dla Elizy

L. von Beethoven

Rozdrażew

4

Chrobot

Magdalena

fortepian

VI

Ballada dla Adeliny

Paul de Senneville

X

XXX

Krotoszyn

5

Kaj

Mateusz

gitara

I

Fanfary

 

 

Krotoszyn

6

Grenda

Agata

gitara

II

Menuet

Robert de Visee

 

 

Krotoszyn

7

Gorzelanny

Mateusz

gitara

III

Taniec

Hans Newsidler

X

 

Krotoszyn

8

Buszyński

Jakub

gitara

IV

"Tango pizzicato"

Guy Boyer

X

 

Ciszków

9

Konieczny

Bartek

keyboard

I

Już taki jestem zimny drań

H. Wars

X

XXX

Krotoszyn

10

Puźniak

Aleksandra

keyboard

II

Powrót jaskółek

B. Pagano

X

 

Krotoszyn

11

Kulig

Jakub

keyboard

III

Wspomnienia z cyrku

Gustaw Peter

 

 

Krotoszyn

12

Grabowiecka

Joanna

keyboard

VI

Toccata

J. S. Bach

 

 

Krotoszyn

13

Drygas

Amelia

keyboard

VI

Kukułka

L.C. Daquin

X

XXX

Krotoszyn

Członkowie Jury:

  1. Stefan Kot

  2. mgr Tadeusz Karolczak

  3. mgr Józef Olesek

  4. mgr Piotr Ratajczak

  5. mgr Robert Szwarczyński 

 
 

Protokół IX Spotkania Muzyczne - Krotoszyn 2013

 

SOM Krotoszyn

 

21.06.2013

 

 

 

 

 


 

 

 

 
 

Lp.

Uczeń

Instrument

Klasa

Wiek

Tytuł utworu

kompozytor

Wyróżnienie

Nagroda

rzeczowa

SOM

1

Jankowska Amelia

gitara

I

10

Wesoły walczyk”

 

XX

Krotoszyn

2

Ciepła Agnieszka

gitara

I

14

Moderato”

-A. Diabelli

Krotoszyn

3

Grenda

Agata

gitara

I

15

Fanfary”

 

 

Krotoszyn

4

Mikołajczyk

Aleksandra

gitara

I

13

Karolinka”

śląska melodia

 

 

Krotoszyn

5

Gajowczyk

Lidia

gitara

II

8

Tres hojitas”

X

Krotoszyn

6

Gorzelanny Mateusz

gitara

II

10

Etiuda Es”

F. Sor

Krotoszyn

7

Buszyński Jakub

gitara

III

11

Walc dla Zuzanny”

z podręcznika –Gitarowa ekstra klasa / T. Stachak /

XXX

Cieszków

8

Kozupa

Michał

keyboard

I

13

Karnawał w Wenecji”

wg N. Paganiniego

X

Krotoszyn

9

Puźniak

Aleksandra

keyboard

I

13

Karnawał w Wenecji”

wg N. Paganiniego

X

 

Krotoszyn

10

Kulig

Jakub

keyboard

II

9

Poi,Poi,Poi Natacha”-Guy Denys

X

Krotoszyn

11

Nadstawski

Marcin

keyboard

III

13

„Poi,Poi,Poi

Natacha”-Guy Denys

Krakowski oberek”

F. Dzierżanowski

Krotoszyn

12

Grabowiecka

Joanna

keyboard

V

11

Pieśń wieczorna”

S. Moniuszko

Wszystko kwitnie w koło nas” z rep. Skaldów

XX

Krotoszyn

13

Gorzelanna Karolina

keyboard

V

13

Krakowski oberek”

Feliks Dzierżanowski

Krotoszyn

14

Drygas

Amelia

keyboard

V

12

Pieśń wieczorna”

S. Moniuszko

Mołdawianka”

A. Nowikow

 

 

Krotoszyn

15

Chrobot

Madzia

fortepian

V

12

Sonatina C”

Gurlit

X

Krotoszyn

16

Krawiec

Mateusz

keyboard

IV

17

Nokturn Es”

F. Chopin

XXXX

Cieszków

 

 

 

Podpisy: T. Karolczak, S. Kot, R. Szwarczyński, P. Paździoch, J.Olesek

 

 

Protokół VIII Spotkania Muzyczne -Krotoszyn 2012

Społeczne Ognisko Muzyczne w Krotoszynie 14.06.2012

 

Lp.

Uczeń

Instr.

klasa

Kat.

wiekowa

Tytuł utworu

kompozytor

Wyróżnienie

Nagroda

rzeczowa

SOM

1.

Gorzelanna

Karolina

śpiew

IV

II

„Beata z Albatrosa”

J. Laskowski

 

 

Krotoszyn

2.

Kubiak

Jagoda

fortepian

IV

III

„Wesoły wieśniak”

R. Schuman

 

 

Krotoszyn

3.

Chrobot

Magdalena

fortepian

IV

II

„Wariacje G-dur"

F. Kuhlau

 

 

Krotoszyn

4.

Gajowczyk

Lidia

gitara

I

I

„Mam chusteczkę”

 

 

Krotoszyn

5.

Gorzelanny

Mateusz

gitara

I

I

„Etiuda”

F.Carulli

 

 

Krotoszyn

6.

Szczotka

Zuzanna

gitara

I

II

„Blues rock”

 

 

Krotoszyn

7.

Piotrowiak

Nikola

gitara

II

II

„Romanza”

Hartog-Frederic's

x

 

Krotoszyn

8.

Buszyński

Jakub

gitara

II

II

“Walc południowo-amerykański”

x

 

Cieszków

9

Stirn

Dorota

gitara

VI

III

"Romance”

V. Gomez

x

xx

Zduny

10

Bochna

Przemysław

gitara

Im

III

“Etiuda”

F.Carulli

x

 

Krotoszyn

11

Stańczak

Jakub

gitara

IIm

IV

“Spacer głową w chmurach”

 

 

Krotoszyn

12

Kulig

Jakub

keyboard

I

I

“Powrót jaskółek”-

B. Pagano

x

 

Krotoszyn

13

Raczkowski

Konrad

keyboard

III

II

„Powrót jaskółek”

B. Pagano

x

 

Cieszków

14

Grabowiecka

Joanna

keyboard

IV

II

„Romanza”

Waldir De Azevedo

x

x

Krotoszyn

15

Drygas

Amelia

keyboard

IV

II

„Spick softly love”

z filmu -Ojciec Chrzestny

 

 

Krotoszyn

16

Konieczny

Franciszek

keyboard

IV

III

„Tolly Caballero”

P. Frosini

x

 

Krotoszyn

17

Frankiewicz

Weronika

keyboard

VI

III

„Tolly Caballero”

P. Frosini

 

 

Krotoszyn

18

Krawiec

Mateusz

keyboard

III m

IV

"Toccata d-moll",J.S.Bach

x

xxx

Ciszków

19

Szyszka Weronika

keyboard

VI

IV

„Wariacje na temat rosyjskiej melodii“-

Panickin

 

 

Krotoszyn

 

 

 

Członkowie Jury:

 

Stefan Kot

 

mgr Tadeusz karolczak

 

mgr Józef Olesek

 

 

 

 

 

Nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie VII Spotkań Muzycznych:

 

Mateusz Krawiec / keyboard- klasa II /.

 

Sandra Augustyniak / gitara-klasa I /.

 

Angelika Małecka / gitara-klasa I /.

 

Magdalena Chrobot / fortepian-klasa III /.

 

Ania Paszek / fortepian-klasa VI /Jakub Kujawiński / keyboard-klasa IV /

 

Weronika Szyszka / keyboard-klasa V /

 

Aleksandra Otworowska / keyboard-klasa VI /

 

 

 

Wyróżnieni: 

 

Sonia Biszczak / gitara-klasaII /

 

Dorota Stirn / gitara-klasa V /

 

Maciej Zakólski / keyboard-klasa I /

 

Dominik Włodarczyk i Patryk Pstrąg / duet keyboardowy-klasa -IV /

 

 

 

Protokół VI Spotkania Muzyczne-Krotoszyn 2010

 

Krotoszyńska Biblioteka Publiczna

 

11.06.2010- Godz. 16.00

 

 

 

Lp.

Uczeń

Instru-

ment

Klasa

wiek

Kategoria wiekowa

Tytuł utworu

Kompozytor

Wyróżnienie

Nagroda

SOM

1

Julita Litwin

gitara

I

II

Allemande / Susato /

 

 

Krotoszyn

2

Piotr Minta

gitara

I

II

Smutny walczyk /J.Powroźniak /

Etiuda nr op. 60 / F.Sor /

x

 

Krotoszyn

3

Karolina Bestry

gitara

I

II

Etiuda / F.Carulli /

Andantino-M.Carcassi

 

 

Krotoszyn

4

Dorota Stirn

gitara

IV

II

Walc dla Zuzanny

 

 

Zduny

5

Karol Zieliński

gitara

II

III

Walc / J.Powroźniak /

 

 

Krotoszyn

6

Marta Kapuściak

gitara

IV

IV

Romanza / Gomez /

x

x

Rozdrażew

7

Adam Pawlak

keyboard

II

I

Karnawał w Wenecji

/ wg. N.Paganiniego /

 

 

Krotoszyn

8

Joanna

Grabowiecka

keyboard

II

I

Karnawał w Wenecji

/wg. N.Paganiniego /

x

 

Krotoszyn

9

Michalina Przybył

keyboard

I

II

Karnawał w Wenecji /wg.N.Paganiniego /

 

 

Krotoszyn

10

Karolina Gorzelanna

keyboard

II

II

Perego-tango / E.Donato /

x

 

Krotoszyn

11

Maria Frąckowiak

keyboard

III

III

Espania/ Waldteufel-Frosini /

x

xx

Krotoszyn

12

Weronika Szyszka

keyboard

V

III

Wspomnienia z cyrku-galop

/ G.Peter /

x

 

Krotoszyn

13

Mateusz Krawiec

keyboard

Im

III

Powrót jaskółek /B.Pagano /

x

 

Cieszków

14

Dominik

Włodarczyk

keyboard

III

III

Powrót jaskółek / B.Pagano /

 

 

Zduny

15

Weronika Frankiewicz

keyboard

V

III

Perego-tango / E.Donato /

 

 

Krotoszyn

16

Szymon Ludwiczak

keyboard

 

IV

The Enterteiner

/ S.Joplin /

x

x

Jarocin

17

Magdalena Chrobot

fortepian

II

I

Menuet nr 3 / J.S.Bach /

 

 

Krotoszyn

18

Stanisław Grobelny

fortepian

 

I

Menuet G-dur / J. Bach/

Aria z Rigoletto / G. Verdi /

x

 

Jarocin

19

Milena Wojciechowska

fortepian

 

II

Polka / Ziliński /

Sonatina C /T. Haslinger /

 

 

Jarocin

20

Al.;eksandra Otworowska

fortepian

V

II

Polonez g-moll / F.Chopin /

x

x

Rozdrażew

21

Patrycja

Adamkiewicz

fortepian

 

III

Sonatina F-dur

/ L.v. Beethoven /

Menuet nr 12 /  J. S. Bach /

 

 

Jarocin

22

Małgorzata Hażak

śpiew

 

I

Drzwi do kariery-piosenka

x

x

Jarocin

23

Marta Kapuściak

śpiew

 

IV

Utopia

 

 

Rozdrażew

 

 

 

 

Protokół  V Spotkania Muzyczne - Krotoszyn 2009

Społeczne Ognisko Muzyczne w Krotoszynie

10.06.2009 Godz. 16.00

 

Lp.

Uczeń

Instru-

ment

Klasa

Wiek

Tytuł utworu

Kompozytor

Wyróżnie-nie

Nagroda

SOM

1

Natalia

Garbarek

Keyb.

I

10 lat

Mała smutna królewna

Biała mewa

 

 

Pleszew

2

Bartosz Jaskólski

Keyb.

II

12 lat

Zagrajcie poleczkę

x

 

Pleszew

3

Adrian Jaskólski

Keyb.

V

14 lat

Uśmiechnięta Ewa

Romans Cygański

/ opr. Lesław Lic /

 

 

Pleszew

4

Karolina Gorzelanna

Keyb.

I

9 lat

Powrót jaskółek-walc

/ B.Pagano /

 

 

Krotoszyn

5

Franciszek Konieczny

Keyb.

I

10 lat

Powrót jaskółek-walc

/ B.Pagano /

x

x

Krotoszyn

6

Adrianna

Biernacka

Keyb.

VI

16 lat

Wariacje na temat rosyjskiej melodii ludowej

/ Panickin /

 

 

Krotoszyn

7

Maria

Frąckowiak

Keyb.

II

13 lat

Wspomnienia z cyrku

/ galop G.Petera /

x

 

Krotoszyn

8

Bartek

Kowal

Trąbka

III

15 lat

Menuet z I aktu opery „Don Juan” / W.A.Mozart /

x

x

Krotoszyn

9

Weronika

Szyszka

Keyb.

III

13 lat

Sprint-polka

/ Lanvih /

 

 

Krotoszyn

10

Patrycja

Paździoch

Fortep.

IVm

18 lat

Polonez A-dur

/ Fryderyk Chopin /

x

x

Krotoszyn

11

Aneta Swędrowska

Keyb.

IVm

 

Polka-  "Flick, flack"

/ Albert Vossen /

 

 

Rozdrażew

12

Wojciech

Piekarski

gitara

 

 

Desire

/ Anna Limmerman /

 

 

Jarocin

13

Wojciech Witwicki

Keyb.

 

 

"Kankan"/J.Offenbach / "

The Enterteiner" / S. Joplin /

 

 

Jarocin

14

Zuzanna Kulka

Skrzy-

pce

III

 

Koncert G - dur

/ Antonio Vivaldi /

x

x

Jarocin

 

Protokół  IV Spotkania Muzyczne - Krotoszyn 2008 

Krotoszyńska Biblioteka Publiczna

30.05.2008

 

Lp.

Uczeń

Instru-

-ment

Klasa

Kat.

wiekowa

Tytuł utworu

kompozytor

Wyróżnienie

Nagroda

rzeczowa

Społeczne

Ognisko

Muzyczne

1

Bartosz

Kowal

trąbka

III

II

Menuet z I aktu opery „Don Juan” W.A.Mozart

 

 

Krotoszyn

2

Zuzanna

Kulka

skrzypce

II

III

Menuet nr 1

J.S.Bach

X

X

Jarocin

3

Marta Woźniczka

skrzypce

V

III

Bourree

J.Alfosse

 

 

Jarocin

4

Mirella

Jankowska

gitara

III

IV

Pierwsza miłość

Komp. nieznany

X

 

Krotoszyn

5

Barbara

Hejduk

gitara

V

IV

Romans

H.Albert

X

 

Jarocin

6

Agnieszka

Michalak

gitara

V

IV

Rondo z Sonaty

A-dur

F.Carulli

 

 

Jarocin

7

Aleksandra

Nowak

fortepian

V

III

Polonez B-dur

Fr.Chopin

 

 

Jarocin

8

Patrycja

Paździoch

fortepian

III

IV

Preludium Nr. 5

J.S.Bach

X

 

Krotoszyn

9

Leydy

Kamil

keyboard

I

I

Perego-tango

E.Donato

X

XX

Krotoszyn

10

Mateusz Lewicki

keyboard

I

III

Cant Help Falling in Love /z rep.Presleya /

Zagraj “Poleczkę”

 

 

Pleszew

11

Marcin

Potarzycki

keyboard

II

I

Wesoły krokodyl

Autor nieznany

X

 

Pleszew

12

Radosław

Markiewicz

keyboard

II

II

El Chocio-tango

Angelo Villoldo

X

X

Pleszew

13

Aneta

Swędrowska

keyboard

III

IV

Polka „Dziadek”

mel.popularna

X

X

Krotoszyn

14

Marta

Masłowska

keyboard

IV

III

Czardasz

V.Monti

X

 

Jarocin

15

Małgorzata

Majdziak

keyboard

IV

III

Ostatni raz

zatańczysz ze mną

/z rep.K.Krawczyka /

Back To Hometown

 

 

Pleszew

16

Paulina Teodorczyk

keyboard

VI

IV

Back To Enterteiner

/ Joplin /

 

 

Pleszew

17

Agnieszka

Owczarek

keyboard

VI

IV

Marsz turecki

W.A.Mozart

X

 

Krotoszyn

 

Spotkania Muzyczne – Krotoszyn 2007

 

Konkurs instrumentalny Społecznych Ognisk Muzycznych

 

29 maj 2007r * Godz. 15.00 * Krotoszyńska Biblioteka Publiczna * Ul. Benicka 9

 

 

Uczestnicy konkursu:

Lp.

Uczeń

Instrument

klasa

Kategoria wiekowa

Tytuł utworu

i kompozytor

1.

Nabzdyk

Zofia

akordeon

III

IV

Walc-”Obojętność”

Avalanche-Słatyński

2.

Michalak

Agnieszka

gitara

IV

IV

Etiuda a-moll

S.Carulli

3.

Marszałkowska

Natalia

gitara

IV

IV

Romans

Vincente Gomez

4.

Florkowska

Natalia

gitara

IV

IV

Whisthing something

Cess Hertog

5.

Sieradzki

Kewin

fortepian

I

III

Galop

J.Offenbach

6.

Przybylak

Adrian

fFortepian

III

III

Madonna

A.S.Sweet

7.

Nowak

Aleksandra

fortepian

IV

III

The Enterteiner

Scott Joplin

8.

Różalski

Mateusz

fortepian

I

IV

Sonata nr 9

W.A.Mozart

9.

Masłowska

Marta

keyboard

III

III

Eine kleine nacht..

W.A.Mozart

10

Bednarek

Justyna

keyboard

IV

III

Artysta kabaretowy

Scott Joplin

11

Kujawa

Krzysztof

keyboard

V

III

Czardasz

mel.popularna

12

Owczarek

Agnieszka

keyboard

V

III

Polka „Dziadek”

mel. popularna

13

Czubak

Szymon

keyboard

IV

IV

Toccata d-moll

J.S.Bach

14

Kieroński

Paweł

keyboard

VI

III

Uwert.do op.W.Tell

G.Rossini

15

Giezek

Agnieszka

keyboard

VI

III

Romanza

Andrea Bocelli

16

Paździoch

Patrycja

keyboard

VII

IV

Lot trzmiela

R.Korsakow

 

 

Protokół

 III Spotkania Muzyczne Krotoszyn 2007

 

 Wyróżnieni uczniowie:

1. Kujawa Krzysztof – Jarocin

2. Przybylak Adrian –  Kalisz

3. Różalski Mateusz –  Kalisz

4. Marsazałkowska Natalia - Krotoszyn

5. Owczarek Agnieszka - Krotoszyn

6. Czubak Szymon - Krotoszyn

7. Giezek Agnieszka - Krotoszyn

8. Pażdzioch Patrycja - Krotoszyn

Wyróżnieni uczniowie nagrodami książkowymi:

1. Przybylak Adrian

2. Marszałkowska Natalia

3. Kujawa Krzysztof

4. Paździoch Patrycja

Klasyfikacja punktowa poszczególnych ognisk

 1. Krotoszyn – 86,6

2. Pleszew – 85,5

3. Jarocin – 82,9

4. Kalisz – 82,0

Nowości

  • Wieczór kolęd
    15 grudzień 2017 Godz.17.00 WIECZÓR KOLĘD Krotoszyńska Biblioteka Publiczna Zapraszamy!
  • Mój pierwszy występ
    6 grudzień  2017 r Godz. 17.00 "MÓJ PIERWSZY WYSTĘP" Krotoszyńska…
  • Koncert roczny
    Zakończenie roku szkolnego 2016/17 Krotoszyńska Biblioteka Publiczna
  • Spotkania Muzyczne -…
    14.06.2017 Krotoszyńska Biblioteka Publiczna Konkurs instrumentalny społecznych ognisk muzycznych: XIII…
  • Festyn SP 8…
    10.06.2017 Festyn SP 8 w Krotoszynie
więcej >>
Licznik odwiedzin
0119502
Visitors Counter

Nasza strona ma włączoną obsługę plików cookies.

EU Cookie Directive Module Information